top of page

להקת אנסמבל הבלט

לצפיה בפרטי שאר הלהקות

להקת אנסמבל הבלט

עולם הבלט הקלאסי עמוס בתיאטראליות, צבעוניות ותנועה אצילית וכובשת ואהוב מאוד על קהל בכל גיל.

להקת הבלט הקלאסי של הללו דואגת ליצירה עשירה  ,מגוונות ,ווירטואוזית  הסוחפת את הקהל תוך התאמה  לרוח  החברה הדתית והחרדית  על ידי הוספת תוכן ומשמעות, מבלי לוותר על מקצועיות, דבר שמקל על קהל היעד שלנו להתחבר ולהרגיש חלק מהיצירה.

הלהקה מורכבת מרקדניות מקצועיות אשר רכשו את כישוריהן אצל טובי בתי הספר בארץ ובחו"ל ומופיעה על במות מקצועיות ברחבי הארץ מול נשים בלבד.

היצירה קלאס בלט בנויה משני חלקים בחלק ראשון שבו ניתנת הזדמנות לקהל להכיר מקרוב את השפה - הדגמה על הבמה מהלך של שיעור בלט קלאסי - עמידה על בר, תרגיל אמצע, קפיצות וסיבובים... בדרך בימתית זו הצופה יכולה להבין את אופי העבודה הנדרשת מרקדנית.

הביצוע המרשים של הרקדניות המבצעות דמוי שיעור מעורר השראה של משמעת, סדר ופיתוח היכולת הטכנית .

החלק השני של המופע משלב עבודות סולו של רקדניות מצטיינות שכוללים קטעים מרפרטואר הבלט הקלאסי המסורתי - הברבור הגוסס, דון קישוט ועוד.

את המופע יסיימו הרקדניות ברפרטואר סוחף מאת – קפריצ'יו רפרטואר ספרדי סוחף, צבעוני וקצבי, עשיר בווירטואוזיות ומביא לידי ביטוי את היכולות המעולות של הרקדניות.

 

יצירת הבכורה של הלהקה: 'קלאס בלט' הועלתה בשנת 2018 וזכתה לשבחים רבים ממבקרות מקצועיות ומהצופות.

כוריאוגרפיה: נדיה טימופייבה

רקדניות: אליענה בוקובזה, ברכה קליין, רחלי אברהמס, דבורה ליכשטיין, הדסה סיגל, שירה מזרחי, רחלי כהן, מור בן ארי.

מאחורי היצירה:

פרזנטציה מפוארת של הבלט הקלאסי מעמידה ראשונה ועד לרפרטואר ספרדי סוחף. היצירה חושפת את הצופה החל משלב התפתחות המחול מתקופת רנסנאס הבלט הקלסי  ועד לבלט העכשווי של ימינו.

צוות להקת הבלט :

נדיה טימופייבה 

מנהלת אמנותית של להקת  "בלט ירושלים" ובית הספר לבלט; רקדנית, כוריאוגרפית,  מורה, מנהלת חזרות ומופעים.

סופיה מיכלין

מורה מכון אקדמי לכוריאוגרפיה במוסקבה (MGAH)אקדמיה לכוריאוגרפיה בעיר טשקנט מכון לחינוך בעיר אלמטי, תעודת הוראה במקצוע מורה וכוראוגרף מכון אקדמי לכוראוגרפיה במוסקבה – קורס התמחות במקצוע מורה כוראוגרף  אקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, מורה וכוראוגרף בית הספר ירושלמי לבלט ע"ש נינה טימופייב מכון לכוריאוגרפיה בעיר אלמטי,

שירה מזרחי

 בת 22, מורה לחינוך גופני מטעם סמינר "מרכז בי'ע למורות" ומורה למחול מטעם מכללת אורות ישראלמדריכת מחול מודרני, קלאסי וכוראוגרפיה מטעם הללו בה"ס למחול- מכללת וושינגטוןמלמדת בלט ומחול מודרני כחמש שנים ברחבי הארץ, ושופטת בתחרויות מחול דתיות בעבר רקדתי בלהקת regal production- ציר חמד, עם סבב הופעות בישראל ובאירופה רקדתי באנסמבל הללו- פרויקט להכשרת רקדניות ורוקדת בלהקת הבלט של "הללו" כארבע שנים

הדסה סיגל

סמינר לפידות-תעודת בגרות מלאה סמינר קוק- התמחות בהוראה +ספורט טיפולי בית ספר למחול "תמר" בלט קלאסי רקדתי בלהקה-עתודה של רחל אברמס רקדתי בבית הספר "הללו" בלט קלאסי שיעורים אצל חנה מירון ,וסוניה בארי  להקת בלט קלאסי לחרדיות  אנסמבל הללו ניסיון במתי: רקדתי בלהקת רפרטואר הבלט הקלאסי במשך 4 שנים ציר חמד .   regal production-  רקדתי בלהקת    

רחלי כהן 

רקדתי בורטיגו בירושלים, ובקרוס קיץ, בנתיב הל״ה לאחר מכן רקדתי בתל אביב, הייתי בסדנא של יערה וירדן,וכיום אני נמצאת בסדנא להכשרת רקדנים, בניהול אמונתי של תמרה מאילאינג. שנה ב׳ ורוקדת בחממה של בת שבע,

דבורה ליכטנשטיין התחלתי ללמוד בלט אצל ארינה בלוז'ור, לאחר מכן רקדתי אצל בת שבע שוובר, סבטלנה סורין ולודה קרנדל. השתתפתי באנסמבל הבלט של רחלי אברמס ומלכה בדיל. והיום אני לומדת אצל נדיה טימופיבה ויוליה מוסטר כבר כחמש שנים.

מור בן ארי 

סיימתי בגרות במחול 5 יח״ל בתיכון ברנר בפתח תקווה כרגע נמצאת במסלול להכשרת רקדנים בתיאטרון מחול ירושליים בניהול של תמרה מיאלניק

ברכה קליין

בת 25, נולדה בירושלים ואומנה בבית הספר לבלט ירושלים מגיל 14 עם נדיה טימופייבה. קיבלתי תואר ראשון עם התמחות בריקוד מהמכללה של לייק קאונטי וסיימתי בהצטיינות גבוהה. לאחר סיום לימודי נבחרתי על ידי המכללה להצטרף למענק לאומי אמריקני,  רקדתי בלהקת המחול L- קולקטיב בצפון שיקגו. ההיתי מעורבת בקהילת האמנים בשיקגו, חזרתי לארץ במרץ 2018. וכעת רוקדת עם הבלט של ירושלים, ומלמדת שיעורי ריקודי בלט ושיעורי ריקודים מודרניים לילדים ומבוגרים, וריקודים עם חברת הבלט הללו.


רחלי אברהמס  

רקדנית מזה 20 שנה ,מורה לבלט 10 שנים. בוגרת האקדמיה על שם רובין למוזיקה ומחול בירושלים ניסיון עשיר בניהול להקה, כוריאוגרפיה, הוראת מחול בציבור הדתי והחרדי הקמתי את להקת הבלט הראשונה בציבור החרדי .למדתי בבית ספר למחול סטפס בניו יורק .בית ספר למחול של אלווין איילי נדיה טימופייבה –בלט ירושלים.

אליענה בוקובזה

למדתי בלט אצל תמי כץ ובהללו אצל חייה שלמה ובשנתיים וחצי האחרונות אני לומדת אצל נדיה בבלט ירושלים . אני מאד אוהבת לרקוד בלט כשאני רוקדת אני שוכחת מהכול ומרגישה שמחה וסיפוק ענק אני אוהבת את האתגר הגדול שיש בבלט את התחושה של להצליח תרגיל אחרי שעות של אימונים

halelu_1054.JPG
2.png
bottom of page