להקת היפ-הופ

לצפיה בפרטי שאר הלהקות

להקת היפ-הופ

עולם הבלט הקלאסי עמוס בתיאטראליות, צבעוניות ותנועה אצילית וכובשת ואהוב מאוד על קהל בכל גיל.

להקת הבלט הקלאסי של הללו דואגת ליצירה עשירה  ,מגוונות ,ווירטואוזית  הסוחפת את הקהל תוך התאמה  לרוח  החברה הדתית והחרדית  על ידי הוספת תוכן ומשמעות, מבלי לוותר על מקצועיות, דבר שמקל על קהל היעד שלנו להתחבר ולהרגיש חלק מהיצירה.

הלהקה מורכבת מרקדניות מקצועיות אשר רכשו את כישוריהן אצל טובי בתי הספר בארץ ובחו"ל ומופיעה על במות מקצועיות ברחבי הארץ מול נשים בלבד.

היצירה קלאס בלט בנויה משני חלקים בחלק ראשון שבו ניתנת הזדמנות לקהל להכיר מקרוב את השפה - הדגמה על הבמה מהלך של שיעור בלט קלאסי - עמידה על בר, תרגיל אמצע, קפיצות וסיבובים... בדרך בימתית זו הצופה יכולה להבין את אופי העבודה הנדרשת מרקדנית.

הביצוע המרשים של הרקדניות המבצעות דמוי שיעור מעורר השראה של משמעת, סדר ופיתוח היכולת הטכנית .

החלק השני של המופע משלב עבודות סולו של רקדניות מצטיינות שכוללים קטעים מרפרטואר הבלט הקלאסי המסורתי - הברבור הגוסס, דון קישוט ועוד.

את המופע יסיימו הרקדניות ברפרטואר סוחף מאת – קפריצ'יו רפרטואר ספרדי סוחף, צבעוני וקצבי, עשיר בווירטואוזיות ומביא לידי ביטוי את היכולות המעולות של הרקדניות.

 

יצירת הבכורה של הלהקה: 'קלאס בלט' הועלתה בשנת 2018 וזכתה לשבחים רבים ממבקרות מקצועיות ומהצופות.

כוריאוגרפיה: נדיה טימופייבה

רקדניות: אליענה בוקובזה, ברכה קליין, רחלי אברהמס, דבורה ליכשטיין, הדסה סיגל, שירה מזרחי, רחלי כהן, מור בן ארי.

מאחורי היצירה:

פרזנטציה מפוארת של הבלט הקלאסי מעמידה ראשונה ועד לרפרטואר ספרדי סוחף. היצירה חושפת את הצופה החל משלב התפתחות המחול מתקופת רנסנאס הבלט הקלסי  ועד לבלט העכשווי של ימינו.

צוות הלהקה: 

לאה לוי  

רקדתי בארה“ב מגיל 6 בתחום ג’אז ו סטפס ו ריקוד ברודווי. מגיל 12-13 התקבלתי ללהקה ריקוד תחרותי של היפ הופ עם התעמלות קרקע נבחרתי בתחרויות אזוריות וממלכתיות על ידי מארי לו רטון. נבחרתי להיות אחת משתי רקדניות ל MTV Amp Online אנימציה מקוונת וכן רקדתי לסוואטש ווטש. עכשיו אני מלמדת היפ הופ, טרום בלט ומודרני, רוקדת בג’אז ונהנת לרקוד כבר שנתיים בלהקת היפ הופ של הללו. 

דבורה בן המוזי בת 43 מלמדת היפ הופ לפני 5 שנים במסגרת דתית ורוקדת מגיל 5 בלט ג'אז והיפהופ מורה בהללו ל 5 קבוצות היפהופ של נערות ונשים אני גם רקדנית וכוריאוגרפית בלהקת היפהופ ומורה לקורס הדרכה בהיפהופ בנוסף מלמדת כבר כ 5 שנים בסטודיו פרטי בפסגת זאב .החלום שלי הוא לפתח את ההיפהופ בעולם הדתי וחרדי ולהביא משהו חדש עם הלהקה שלנו

 

רקלה רייז 

תואר ראשון במחול ותנועה, מכללת אורות ישראל  מורה להיפ הופ ב : ״סטודיו אלבז״ ״אורות הבמה״ מורה להיפ הופ, ״חטיבת הביניים היובל״ מורה להיפ הופ, ״הללו בית ספר למחול״ – מלמדת בקורס הדרכה לגאז ולהיפ הופ ומנהלת להקת היפ הופ הללו

 

בתשבע קוטקס 

אני בוגרת קורסים של הללו, ורוקדת  14 שנים.רקדתי באלט קלאסי, מחול מודרני, היפ הופ וג'אז. כמו כן שיעורי אימפרוביזציה, רפרטואר קונטאקט ועוד...היום אני רקדנית בלהקת נשימה -נשים יוצרות מחול  של עטרה האפנר, ורקדנית בלהקת היפ הופ של הללו.כמו כן אני כוראוגרפית ורקדנית של האחיות כליפא, ומלמדת באלט, מודרני והיפ הופ בחוגים ובבתי ספר, וכמובן לוקחת שיעורי טכניקה. 

 

 

אחינועם הכהן

קרנר אני רוקדת זו השנה ה-13.שלוש שנים בלט קלאסי במתנ"ס בית רוס, ירושלים. - רקדתי מחול מודרני בסטודיו "טונדו" וסטודיו "שבע", ירושלים. לומדת מזה כשבע שנים בסטודיו "הללו" בירושלים: שלוש שנים ג'אז, שנתיים מחול מודרני ובמקביל שנתיים למודי היפהופ. בשנתיים האחרונות רוקדת בלהקת היפהופ של סטודיו "הללו", במקביל בלט קלאסי.עובדת כרקדנית ליווי, בהנחייתה של הכוריאוגרפית שושי ברוידא, במופעים של הזמרות "האחיות כליפא".

 

אוקנין אושרה

 מדריכה למחול ג'אז והיפ הופ שנה שלישית.

מלמדת חוגים בבתי ספר ובמתנס מכיתה ה' עד ט'.

תעודה - הוראה למחול (הללו).

נמצאת בלהקת היפ הופ שנתיים (בהללו).

 

 

רעיה לאה

אני בת 26 רוקדת מגיל קטן 

אך מקצועי רק מה7 שנים האחרונות. למדתי הדרכת גאז והיפ הופ במכללת הללו. עברתי הכשרת רקדניות בהללו כבר שנה שנייה. זכינו פעמיים בתחרויות ארציות של ריקוד לבנות, והופענו בפסטיבלים . אני מורה לריקוד בהללו ובעוד 2 מקומות בירושלים . ומתפתחת באיזור המרכז. מקום מגוריי.

אודליה אוזן 

-2008/2009 ‘Mad school ‘

מתנ״ס בית שמש- 2011/2012

אולם ספורט בית שמש- 2013/2014

קורס הדרכה בג׳אז והיפ הופ ״בית ספר למחול הללו״ -2018/2019

הכשרת רקדניות ג׳אז ״ בית ספר למחול הללו״ -2018/2019

הכשרת רקדניות היפ הופ ״בית ספר למחול הללו״ -2018/2019

נעה קורמן

בת 20, בגיל קטן הלכתי לבלט ויותר מאוחר נרשמתי להתעמלות קרקע ביישוב שאני גרה. שנה שעברה עשיתי קורס לימודי תעודה בהיפ הופ וגאז בהללו והייתי בשיעורים של היפ הופ וגאז במקביל לקורס. בקיץ רקדתי היפ הופ  בקורס קיץ בהללו. השנה אני בלהקת ההיפ הופ ובשיעור מודרני בהללו

אוקנין אושרת - מדריכה למחול ג'אז והיפ הופ שנה שלישית. מלמדת חוגים בבתי ספר ובמתנס מכיתה ה' עד ט'.תעודה - הוראה למחול (הללו). נמצאת בלהקת היפ הופ שנתיים (בהללו) .

אחינועם הכהן-קרנר אני רוקדת זו השנה ה-13.שלוש שנים בלט קלאסי במתנ"ס בית רוס, ירושלים. - רקדתי מחול מודרני בסטודיו "טונדו" וסטודיו "שבע", ירושלים. לומדת מזה כשבע שנים בסטודיו "הללו" בירושלים: שלוש שנים ג'אז, שנתיים מחול מודרני ובמקביל שנתיים למודי היפהופ. בשנתיים האחרונות רוקדת בלהקת היפהופ של סטודיו "הללו", במקביל בלט קלאסי.עובדת כרקדנית ליווי, בהנחייתה של הכוריאוגרפית שושי ברוידא, במופעים של הזמרות "האחיות כליפא".

 

רות עמרוס

למדתי בסטודיו בצפת במשך 5 שנים.

באחת מהשנים שילבתי מגמת "free style" שבה למדתי על יסודות המוסיקה והקצב ועל הדרך בה בונים קומבינציות. 

בשנה האחרונה הצטרפתי לצוות הסטודיו והדרכתי קבוצה של נערות בוגרות להיפהופ. 

במסגרת לימודיי השתתפתי בהופעות ותחרויות. 

כמו כן בהפקת סיום של התיכון תפקידי היה - כיראוגרפית ראשית. 

IMG-20200617-WA0036.jpg
IMG-20200617-WA0033.jpg
IMG-20200617-WA0034.jpg